Aktuality

Vzhledem k zimnímu termínu, což je pro zemědělce mimosezona, mohou být některé přípravky hůře dostupné. Doporučujeme telefonicky se informovat ohledně dostupnosti konkrétního přípravku. Dále upozorňujeme zákazníky, že během mrazivých dnů přípravky nezasíláme, jelikož tyto přípravky jsou citlivé na nízké teploty.


Další přípravky - pokud jste v naší nabídce nenašli nějaký přípravek, kontaktujte nás, většinu přípravků jsme schopni zajistit.


Profesionální použití - velká část přípravků (kromě hobby balení) je klasifikována jako "jen pro profesionální použití". V praxi to znamená, že nákup a samotnou aplikaci může provést pouze osoba, která je k tomu oprávněná (získala osvědčení o odborné způsobilosti).


EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
TELDOR 500 SC - 1L

fungicidní přípravek na plíseň šedou a moniliové chorobyMO cena: 2250.00 CZK vč. DPH

Cena bez DPH 21%: 1859.50 CZK


Dostupnost: sklademObjednat       

Broskvoně - Moniliová hniloba - 0,015% roztok
Maliník - Plíseň šedá - 15 ml / 10 l vody - 
Meruňka - Moniliová hniloba, moniliová spála - 15 ml / 10 l vody
Třešeň - Moniliová hniloba - 15 ml / 10 l vody 
Jahody - Plíseň šedá - 15 ml / 10 l vody 
Slivoně - Moniliová hniloba - 15 ml / 10 l vody 
Rajčata - Plíseň šedá - 10-15 ml / 6-10 l vody / 100 m2 - Aplikujte preventivně při ohrožení, nejpozději při prvním výskytu choroby v intervalu 7dní. 
Réva vinná - Plíseň šedá - 7,5 - 10 ml / 10 l vody - Aplikujte při dokvétání révy, krátce před uzavřením hroznů a na počátku zaměkání bobulí. 
Višeň - Moniliová hniloba a moniliová spála - 15 ml / 10 l vody - Aplikujte preventivně, první v době zabarvování plodů.  Zajímavé odkazy