Aktuality

Vzhledem k zimnímu termínu, což je pro zemědělce mimosezona, mohou být některé přípravky hůře dostupné. Doporučujeme telefonicky se informovat ohledně dostupnosti konkrétního přípravku. Dále upozorňujeme zákazníky, že během mrazivých dnů přípravky nezasíláme, jelikož tyto přípravky jsou citlivé na nízké teploty.


Další přípravky - pokud jste v naší nabídce nenašli nějaký přípravek, kontaktujte nás, většinu přípravků jsme schopni zajistit.


Profesionální použití - velká část přípravků (kromě hobby balení) je klasifikována jako "jen pro profesionální použití". V praxi to znamená, že nákup a samotnou aplikaci může provést pouze osoba, která je k tomu oprávněná (získala osvědčení o odborné způsobilosti).
Velkoobchodní prodej

Staňte se našimi velkoobchodními odběrateli!

STÁVAJÍCÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI

Po přihlášení můžete procházet naši aktuální velkoobchodní nabídku.

Přihlaste se zde

 

NOVÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI

Ať jste malý soukromý zemědělec, sadař, školkař nebo třeba velkopěstitel, nabízíme Vám možnost odběru agrochemie za zvýhodněných podmínek. Podle Vašeho zaměření Vám buď navrhneme vhodný sled ošetření nebo Vám dodáme agrochemii podle požadavků. Napište nám na agrochemistry@seznam.cz a domluvíme si možnosti další spolupráce.  

Zajímavé odkazy