Aktuality

Vzhledem k zimnímu termínu, což je pro zemědělce mimosezona, mohou být některé přípravky hůře dostupné. Doporučujeme telefonicky se informovat ohledně dostupnosti konkrétního přípravku. Dále upozorňujeme zákazníky, že během mrazivých dnů přípravky nezasíláme, jelikož tyto přípravky jsou citlivé na nízké teploty.


Další přípravky - pokud jste v naší nabídce nenašli nějaký přípravek, kontaktujte nás, většinu přípravků jsme schopni zajistit.


Profesionální použití - velká část přípravků (kromě hobby balení) je klasifikována jako "jen pro profesionální použití". V praxi to znamená, že nákup a samotnou aplikaci může provést pouze osoba, která je k tomu oprávněná (získala osvědčení o odborné způsobilosti).
O e-shopu Agrochemie.cz

Vážený zákazníku,

dovolujeme si Vás přivítat na oficiálních stránkách Agrochemie.cz.
Jelikož se již delší dobu pohybujeme ve vodách českého ovocnářství, pěstování polních plodin a prodeje přípravků na ochranu rostlin a hnojiv, chceme se s Vámi podělit o naše zkušenosti a zároveń Vám nabídnout zajímavou cenu těchto produktů. 

Nabízíme Vám širokou škálu v praxi ověřených a vysoce kvalitních výrobků předních výrodců hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, čili agrochemii. Slovo agrochemie (chemické přípravky pro použití v zemědělství) bývalo spojováno s něčím umělým a škodlivým. Ano, tak tomu skutečně bývalo. Se změnou společenských podmínek a větším důrazem na životní prostředí se změnilo i toto odvětví. Přípravky, které měly neblahý vliv na životní prostředí i člověka, byly
již dávno zakázány a nahrazeny takovými, které jsou již v přírodě odbouratelné. Důležitým údajem u každého přípravku je tzv. ochranná lhůta. Je to doba, po kterou by se ošetřené ovoce, zelenina nebo jiný produkt neměl konzumovat, tak aby byla jistota, že na něm již nejsou rezidua použitého přípravku. Zajímavé ale je, jak jednotlivé úřady v různých zemích přistupují k této ochraně různě. V ČR je tento přístup velmi přísný, u našich severních sousedů je naopak velmi benevolentní. 

Pokud jste v naší nabídce nenašli nějaký konkrétní přípravek, napište nám svůj požadavek na agrochemistry@seznam.cz a my se pokusíme Vám vyhovět.

Zajímavé odkazy